ew, MEHED

 Viimasel ajal on uudiseid lugedes lahe teha nii, et sa sõlmid enne portaali avamist kihlveo kas iseenda või kellegi teisega selles osas, et kes siis TÄNA kah pervariks, pedofiiliks või muidu jobuks osutub. Või siis teed sõpradega Delfit lugedes joomamängu ja jood iga uudise peale, kus selgub, et mõni keskealine mees on jälle 14-aastast semminud. Fun!

Ühe hiljuti väljatulnud loo peategelasega on mul kunagi olnud professionaalsed sidemed ja ta jättis mulle maxxxx normaalse mulje – nagu selline korralik inimene, kes suhtub oma töösse kirega. Ja siis tulevad sellised asjad välja. Nojah siis. Ma ei tea. Mõtledki nagu, et kes järgmine? Või veel hullem – mis järgmiseks? 

Ja mis see on, mis paneb 30, 40, 50, 60… aastaseid mehi jahtima 14-aastaseid tüdrukuid? Kas nad on liiga palju \”Lolitat\” lugenud ja see on neil fantaasia jooksma pannud? Või tekitab mõte teoreetilisest süütusest ja \”puhtusest\” selliseid emotsioone? Või ongi see haigus – pedofiilia/ hebefiilia – ja need mehed et mõista isegi, mis neid tegutsema ajendab? Ka mind on lapsena väärkoheldud ja vahel ma loen selle kohta, mis inimesi niimoodi käituma ajendab ja miks nad ei mõista, et see ei ole normaalne ning jätab suure tõenäosusega ohvi hinge haavad, mis paljudel mitte kunagi kinni ei kasva ning jäävadki igavesti tuikavalt valutama. 

Jaa, ma kasutan siin sõna \”mehed\” ja siis tahetakse kindlasti öelda, et \”mitte kõik mehed…\”, eks, aga statistiliselt panevad mehed toime üle 90% seksuaalkuritegudest, nii et siis mehed ja mõni naine, jah?

Üks viimaste päevade antikangelasi on endine FC Elva tegevjuht, kes peale enda 5a tagasi toimepandud, ma ei tea, rõveduste?, pinnaletulekut avaldas FB-s \”vabanduse\”, mille ajakirjandus samuti edastas. Näiteks siin. Ja no püha guakamoooole, ma ei ole elus s*temat selgitust slash vabandust näinud. Esiteks, tüüp nimetab seda mitu korda \”poisikese teoks\” või \”poisikese tembuks\”. Ahem, härra, te olite 34! 34! 34 ei ole enam AMMU mingi \”poisike\”. Ja see, kui 34-aastane saadab 14-aastastele seksuaalseid sõnumeid, ei ole TEMP, see on …. jälkus? Sorri, mul on sel teemal väga tugevad emotsioonid, sest ma olen ka SELLISE protsessi (mis jõudis ka kohtusse) teine pool olnud, ma olin alla 14 seejuures ja nagu maksimaalselt usaldasin väärkohtlejat & fakk, see ei ole temp, see on miski, mille pärast ma elu lõpuni teraapiat vajan, okei? Ilmselgelt olin ma eriti lihtne saak, sest ma ei saanud kodus never tähelepanu ja olin juba enne seksuaalselt väärkoheldud, nii et lebo ots pedofiili jaoks, onju. 

Ja ometigi jääb mulje, et tema on ohver, vaeseke, pidi häbi tundma ja vabandama. 

Ja siis see lõpp:

PS! Lõpetuseks sooviksin siiralt vabandada kõigi FC Nõmme Kalju naisjalgpallurite ees kuna «tänu» minu viie-kuue aasta tagustele poisikese tempudele on ühiskondlik ning meedia arutelu teie poolt tõstatatud juhtumilt eemale suunatud.

See ei ole Teie vastu õiglane!

Okei, aga tema ohvrite osas oleks see olnud õiglane, kui see asi polekski meediasse jõudnud ja ta oleks mugavalt, või oih, sorri, ikka suure häbi ja viletsusega, saanud mugavalt Getulio ümber toimuvat kaugelt jälgida, ilma, et ise mingit otsest suurt kahju kunagi oma tegude eest kandnud oleks? Muidugi on vaks vahet, kas olla enda treenitavaga 7 aastat suhtes ja võtta talt süütus jms või ainult veebis rääkimisega piirduda, aga samas ei saa ju teada, kas Marek oleks nii kaugele läinud või mitte, tüdrukutel lihtsalt puudus huvi. 

Okkk sellest Getulio asjast ei hakka ma üldse kirjutama, sest no ew, mis jutt – et temal oli ARMASTUS. Püha taevas, armasta omavanuseid, mitte ära seksi lastega, for fox sake.

Aga siis. Argo Ader. Lugesite ka neid seksisõnumeid, mis ta saatis oma naise sõbrannale samal ajal, kui ta naine mõnekuuste kaksikute kõrvalt ellu püüdis jääda? Minu jaoks on lausa kummaline see, kui palju see artikkel mind negatiivses mõttes üllatas ja kurvastama pani. Ma tean küll ju, et paljud mehed on sead, pmst kõik mehed, kes mind elu jooksul ümbritsenud on, on olnud totaalsed sead, enne oma abikaasa kohtamist ma arvasin ausaltöeldes, et ei soovi tulevikus perekonda luua mehe, vaid naisega, sest ma konkreetselt kardan mingil määral siiani mehi, aga siis ma armusin ära. Kohe saab meil viis aastat ja ma ütlen ausalt, et ta on mu usu meestesse taastanud ja tööalaselt olen ma ka kokku puutunud peamiselt vähemalt pealtnäha normaalsete meestega ikkagi, mul lihtsalt lapsepõlves ja nooruses ei vedanud, ju vist. See, et Argo Ader oma naise sõbrannat k*ppida tahtis, mind vist niiväga ei üllatanudki, petmist tuleb ette ju paljudes suhetes. Lihtsalt soovida teha seda siis, kui su naine on sulle just mõne kuu eest kaksikud sünnitanud? Vau, SEE on madal. Sa peaksid oma naist kummardama, ta jalataldu suudlema, kohtlema teda nagu Jumalannat – ta sünnitas sulle just äsja kaksikud!! Nad on sinu liha ja veri!! Ta kandis neid oma südame all 9 kuud ja pressis nad endast välja läbi suure valu, et kinkida SINULE friiking KAKSIKUD!! Ja siis sul jätkub jultumust paar kuud peale sünnitust öelda, et su naine on \”pekine\” ja et ta on nüüd \”poolik naine\” ja ainult ema? Lihtsalt nagu …. wow. Minu meelest kajastab ta suhtumine nii kenasti ka ühiskonna üldist suhtumist naistesse: sa pead suutma olla kõike, suhtepartner, ema, edukas karjäärinaine jne. Sünnitasid üleeile? Mul pohh, aja jalad laiali, mu vajadused on rahuldamata! Ja peale seda korista köök ära, eksole. Pole imet, et mõni naine juba 2 nädalat peale verist ja rasket sünnitust jõusaali naaseb, et võimalikult kiiresti endine vorm saavutada, äkki muidu otsib mees uue. Ja kas tõesti last/ lapsi planeerides ei osanud mees arvestada, et esimesed kuud või isegi esimesed aastad ei olegi esiplaanil nende suhe, vaid vastsündinud lapsed? Ma mõtlen … mina ei plaani lapsi saada ja seega pole sellesse asja kunagi eriti süvenenud, aga see tundub ilmselge, et a) naine ei ole puhtalt meditsiinilistel põhjustel tükk aega võimeline seksima, b) normaalses suhtes on mõlemad osapooled elumuutusest ja lapsest nii väsinud, et selliseks asjaks ei jätku mahtigi? V ma ei tea, haiglast välja ja maha ja taha v? Rõve, ühesõnaga. 


Ja no muidugi, not all men, jajah. Aga a lot of men and some women

Ja kui ma juba siin olen, siis ma ütlen, et osalege mu loosis siis kah ja puha. 


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s