Lunar Tides juuksevärv: minu kogemus

Kuu aega (ok, paar päeva vähem) on möödas sellest, kui ma oma juuksed roheliseks võõpasin ja täna ma tundsin, et tahaks värvi värskendada. Tegelikult oleks vabalt kannatanud veel oodata paar nädalat kasvõi, värv oli enamuses ikka veel üsna normaalne, aga ma ei taha isegi veidi koledate juustega ringi käia, haha. 

Natuke minu juuksehooldusest .. Noh, eelnevalt olid mul täiesti rikkumata neitsijuuksed, millel ma ei kasutanud isegi palsamit, ainult Natura Siberica neutraalset šampooni ja kõik. Mu juuksed on ka peale värvimist ja blondeerimist täiesti normaalsed, ei ole kuidagi aru saada, et nad teab, mis kahjustatud oleks – ikka veel pehmed, siledad ja muidu kah adekvaatsed. Ühesõnaga, mingit erilist erihoolt nad ei nõua, vahetasin ainult šampooni värvitud juustele mõeldu vastu välja ja lisasin rutiini palsami (samuti värvitud juustele, Richi oma). Pead pesen ma sagedamini kui tahaks, ülepäeviti või iga päev, vahel kannatab mingi 3 päeva ka pesemata olla. Lisaks sellele pesen ma juukseid hullult kuuma veega ja kui vannis käin, siis on lahtised juuksed mingi pool tundi täiesti kuumas vees. Et noh, ühesõnaga … mitte kuidagi ma selle eest ei hoolitse eriti, et juuksevärv värske püsiks ja normaalsel inimesel püsib see ilmselt märksa kauem ilus kui mul 😀 
1, 2 – Täitsa värske värv


3, 4, 5 – juuksed kuu aja ehk 15+ pesukorra möödumisel, kõik pildid tehtud täna


6, 7, 8, 9 – eri valguses peale teist värvimist
Nagu näha, siis üldiselt püsib värv päris normaalselt, rohkem kulub juustest välja sinakas toon ja roheline püsib paremini. Seda on aru saada ka nt siis, kui ma juukseid pesen, higistan või lahtiste juustega kuumas vannis käin (see on nagu hästi loll asi, mida teha muidu, ma püüan enam mitte…) – juuksed jooksevad täiesti sinist vett, mitte mingit rohelist tooni aga ei eraldu. Kui mul oleks baas olnud ühtlasem, aga mitte blondeeritud sinine Tonika, oleks kindlasti kuludes tulemus parem ja jääks ära see kollakas-rohekas laik, mis hetkel tekkinud oli ja mis mind juba praegu uue värvipurgi järele haarama pani. 
Ühesõnaga, püsivus ei ole sugugi kehv.
Muud omadused on minu arust aga veelgi paremad.
Esiteks, see lõhn. Oo mai gaad, see lõhnab niii hästi, nagu mingi kallis parfüüm või miskit, seejuures täpselt selline, mida ma ise kasutaks.
Teiseks, hind. Mul kulub ühele värvimisele 2/3 potsikust ja 1 potsiku hind on 13€ – arvestades tulemust ja toote kvaliteeti on see minu arust suurepärane. Juuksuris tuleks taolise tooni eest välja käia ilmselt mitmekordne summa. 
Kolmandaks, pealekantavus – see värv on reaalselt ideaalse tekstuuriga, ei ole nii vedel, et igale poole voolaks ega nii paks, et oleks raske peale kanda.
Neljandaks, see hooldab juukseid suurepäraselt. Ma tean, et peale suht igat juuksevärvi on juuksed esimese pesuni pehmed ja siidised, aga Lunar Tidesi hooldav toime on püsiv, see ei kao mõne pesu järel. 
Ainsad miinused: 
1. See ei jää blondeerimata juustele  (v noh, tumedatele) – täna ma ei hakanud juuri blondeerima ja mõtlesin, et need jäävad lihtsalt tumedamad, aga minu arust on nad ikka suht pruunid .. Aga pime on ka juba, eks ma homme tean paremini. EDIT: ok, nad on ikka rohelised, nii et nvm. 
2. Higistades, pestes jms ta natuke ikkagi voolab, mitte küll palju, kuid siiski. Poolpüsivärvide paratamatus ehk? 
Ühesõnaga, minu hinnang on vägagi positiivne ja soovitan nende värve küll 🙂 
Mina tellisin enda värvid Amazonist, sest sealt tuli postikulu kõige soodsam 🙂
__________________________________

Kui tahad mu tegemistel silma rohkem peal hoida ning saada teada, millal ma uue postituse avaldan, jälgi mind: https://www.instagram.com/automemoryd0ll/ 

2 thoughts on “Lunar Tides juuksevärv: minu kogemus”

  1. Muidu pilte vaadates ei tundunud üldse nii suur kulumine, aga enne-pärast pilt kõrvuti pannes oli tõesti märgatav vahe. Kas sul on plaanis mingeid teisi värve ka katsetada? 🙂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s