Armumine läbi interneti. Võimalik või võimatu?

Love You GIF - Love You Too GIFs

Oeh. Ausalt. Kui ma T-ga kohtusin, arvasin ma, et see jääb minu viimaseks korraks kogeda seda värske armumise tunnet. Teate küll … seda tunnet, et süda jääb seisma ja armastus on nii suur, et füüsiliselt valus on. See tunne, et söögiisu kaob ära, sest sa oled nii õnnelik. See, kui sa ei suuda mõelda millelegi muule peale oma värske armastuse. Kui me kohtusime, arvasin ma, et tema jääb minu elu ainsaks armastuseks ja et seda ei muuda miski…

Aga siis juhtus elu, nii nagu ta ikka kipub juhtuma, ja mina olen nüüd värskelt armunud. 
Okei, ma ei tea, mida te nüüd arvasite, aga minu ja T-ga on kõik hästi. Kõik on konsensuslik ja värske armastus puperdab meie mõlema südameis. Me vaatame päevas mitu korda koos tema pilte ja räägime sellest, kui tore saab olema see, kui ta öösel meie voodisse ronib. Me kumbki ei jõua ära oodata, et saaks ta juba puuri panna ja enda koju tuua. 
Kass, muidugi. Ma olen (ja mitte üksi) t-ä-i-e-s-t-i armunud sellesse pisikesse armsasse olevusse. Ta on lihtsalt nii armas, nagu ma faking ei saa, ma suren ära lihtsalt, kui ma VEEEEEEEEEEEL pean ootma. Luna on nüüdseks täpipealt 3 kuud vana, aga loovutamiseni on jäänud kuu aega. Okkk, ma saan ju aru, et mida kauem kiisupojad oma emaga olla saavad, seda parem, sest seda viisakamad ja targemad nad on ja nii, aga nagu ……………….. mina olen ta emme varsti ju ja ma ei jaaaaaaaaaaksaaaaaaaa oodata, et teda kaisutada ja musutada ja paitada saaks juba. Me pole päriselus veel kohtunudki, aga ma olen tõesõna nii armunud ja elevil, ma ei teadnud, et loomade vastu üldse selliseid tundeid tunda saab. Pliiiis jätame selle augusti vahele, et ma ta siia juba tuua saaks, aaapppiiiiii!!!!
Eile tellisin ma ta jaoks kõik asjad ära, et Lunal siia saabudes kõik vajalik ikka olemas oleks. Kas see on ok, et mul 300 eur läks v? 😀 Ma mõtlesin, et kassivõtt on suht odav ja eeldasin, et mul läheb mingi sott või nii, aga eee.. mis ma valesti tegin? 😀 Igatahes, vist sai kõik vajalik ostetud – pesad, kraapimispuu, kuiv- ja märgtoit, mänguasjad, hügieenitarbed nagu hambahari ja -pasta, šampoon, kamm, küünekäärid jmsjms, isegi pisikese tekikese ja rätiku ostsime talle. Igaühel peab olema oma rätik ja oma tekk, eksju?
Igatahes on T kindel, et ma hellitan selle kassi totaalselt ära ….. nagu mitte toiduga, aga armastuse ja tähelepanuga 😀 ei tea küll, miks ta nõnda arvab, aga okidok.
Ma olen kunagi öelnud, et ma ei hakka never ever mingiks cat ladyks, kes kutsub end kiisuemmeks, aga siis ma ei olnud ju veel meie LUNAKESEST teadlik! Kuidas ma olekski teisiti arvata võind?
Ok, cat lady off. 

6 thoughts on “Armumine läbi interneti. Võimalik või võimatu?”

 1. Heh, see sinu \”ostunimekiri\” on üsna sarnane eriti entusiastlike lapsevanemaks saavate inimeste omaga 😀 Toidunõud, toit, liivakast ja liiv on päriselt ka kohe vajalikud ja loodan, et uurisid kasvatajalt mis brände Luna seni tarbinud on. \”Vale\” liiva peale liivakasti ei pruugi kass minna ja \”valet\” toitu ei söö…Pilte ja kassijutte ootan huviga 🙂

  Like

 2. Ikka uurisin jah, aga kuivtoidu ostsin teise, sest Royal Canini koostis ei ole kõige parem, ostsin kvaliteetsema … loodetavasti ei hakka ta pirtsutama 😀

  Like

 3. Kui pirtsutab, siis sega tema harjumuspärase toiduga kokku. Meie loomaline tajus ära ja ei söönud siis ka aga paljude puhul toimib. Kui sööma hakkab siis saab järk-järgult vähendada vana toidu kogust. Millised pesad kiisule tellisid? Kas plaanid asju näidata ka? Kas tellisid Eestist või välismaalt (zooplus näiteks)?

  Like

 4. Aitäh soovituse eest 🙂 Pesad tellisin täitsa tavalised, niiehknii on ta lubatud voodisse ja diivanile jms, ei pea ainult seal hängima 😀 Tellisin zooplusist ja teen tellitud asjade kohta video või postituse jah, kui need jõuavad 🙂

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s