Mida ma kannan? Pilte mu alternatiivsematest outfitidest :]

Minu käest on nagu mingi tuhat korda (okei, kolm :D) küsitud, et ma näitaks, mida ma seljas kannan peale seda, kui oma stiili väheke muutsin.

Seega tõstsin ma diivanile hunniku riideid, asetasin tripodi pesurestile ja klõpsasin endast paar pilti, sest mida nõutakse, seda peab pakkuma, eks… Ei? Ok, ega vist tegelt ei pea alati, jah..
Oma Instagrami (https://www.instagram.com/automemoryd0ll/) postitan ma pilte outfitidest ja meigist jms omajagu tihti, nii et kui huvi pakub, siis vajutage follow. 🙂
Ma ütlen ausalt, et praegu olen ma selles paranemise faasis endiselt, kus ma tunnen end oma kehas natsa ebamugavalt, sest ma olen lihtsalt niiiiii paistes. Ja nagu ei, mitte lihtsalt paks, vaid selgelt vett täis + kõht on lihtsalt kogu aeg nii punnis. Nagu.. kas te seda meeste (tglt ma ei tea, äkki võib naistel ka olla??) kivikõva õllekõhtu olete kunagi katsunud? Mu kõht on selline!!! Vb peaks piimatoodetega ka piiri pidama, maitia 😀 ma võtan küll laktaasi, aga äkki niimoodi ärritab ikkagi? 
Oeh, okei, aga nüüd siis riiete juurde. 
Miks ma üldse oma riidekapi sisu välja vahetasin, neete ja tätoveeringuid juurde tegin ja pool pead kiilaks ajasin?
Sest ma olen seda NIIIIIIIIIII pikalt teha tahtnud. Ma nägin kunagi 5-aastasena full blown punkarite kampa – teate küll, erkrohelised harjaks geelitatud juuksed, ketid, tanksaapad… Ja ma olin lihtsalt nagu BLOWN AWAY! Ma mõtlesin, et wow püha peetrus, see on see, milline ma tahan olla. 
Aga.. Ma kasvasin üles religioosses peres, kus keegi KUNAGI halba sõna juba võlgu ei jää. Ja visata selline kont neile hambusse? Heh, sellest ärevusest üle olemiseks pidin ma kõigepealt pool aastat antidepressante sööma 🙂 Ma küll kandsin juba teismelisena nt tanksaapaid ja nahktagisid, värvisin juukseid ja kandsin tumedat meiki jms, aga üldiselt oli mu välimus ikkagi küllaltki tavaline. 
Peale omaette kolimist ma mõtlesin kogu aeg, et tahan hakata alternatiivselt riietuma, aga siin tuli vahele üks asi: mu toitumishäire. Ma ütlesin endale kogu aeg, et ma olen nii paks, et kui ma kannaks alt riideid, siis ma näeks välja nagu soome lesbar ja kui ma tahan enda stiili muuta, siis ma pean kaaluma 40 kg. Ma ei kaalunud kunagi 40 kilo ja noh, nii see läks, et alternatiivsete riiete kandmise asemel olin ma baaaaaaaaaaaasic bitch, kes kandis teksasid, tsärke ja tenniseid ja pmst midagi muud. Ma olin kogu aeg sisemiselt nii allasurutud ja üldse mitte mina ise, sest ma ei tahtnud välja paista, mitte millegi poolest. Ma kartsin kogu aeg, et kui ma torkan silma, siis hakkavad inimesed kohe mõtlema, et oi, miks see paksuke niimoodi või naamoodi riides käib? Või miks ta nii kõnnib või räägib või ma ei tea… ühesõnaga, mu eesmärk oli kõik need aastad teha end võimalikult väikeseks, nähtamatuks, märkamatuks.. 
Enam mitte.  Lõpuks julgen ma väljendada oma välimuses kõike seda, mis ma tegelikult olen ja mis mulle meeldib. Mu muusika-, kunsti-, kirjanduse- ja kõige muu maitse on alati olnud alternatiivne ja veidi sünge. Goth, post wave, folk metal, post punk, nu metal, heavy metal, punk rock, hard rock, progerock, dark folk, neofolk (praegu klappides nt)…… nagu mmmmhhh yeaahh, giimmmeeee! Edgar Allan Poe, Mary Shelley, Bram Stoker… jms. Ühesõnaga, kõik selline teistsugune on mind alati tõmmanud, aga seda ise välja näidata, noh, see mõte on olnud hirmutav.
Paljude jaoks on riided mingid suva kehakatted, millega end sündsaks teha, aga minu jaoks on see üks eneseväljenduse vorme. 
Niisiis ee, mõned pildid mu lemmikumatest uuematest riietest. 
Ok, aitab kah, enamik pilte pidin ma täna tegema ja julmalt palav hakkas, enam lihtsalt ei jaksanud, aga suurem osa asju sai näidatud niikuinii. 
Sellise riietuse suurim miinus on nende asjade hind. Enamik asju on ostetud Killstarist, kus kleidid maksavad 30-60€, retuusid ja püksid 30-50€, särgid 20€ ringis, chokerid 15€ jms. Niimoodi ühekaupa ei tundu jah palju, aga need ülemised asjad + mõni ese veel maksid kokku 600€ ringis, jalatsid selle summa sisse ei kuulu (va baleriinad). Vansid maksid mingi 75 eur, Ühed Doc Martensid 150 ringis (soodukaga), teised sain ma About You\’st MEGAODAVALT, need olid reaalselt alla 60€ – wtf! Mega hea diil. Kõrgema kontsaga saapad samuti sealt, oli ka väga-väga hea diil, mingi 20€ äkki? Teised, velvetist ja lilledega saapad, on hullult vanad, nende hinda ei tea.
Enne sügist tahaks ma endale hulllult osta Demonia saapaid, selliseid:  
Demonia Swi220/B/Pu, Women Warm Lining Ankle Boots: Amazon.co.uk ...
Nende hind on ka tublisti üle 100€. 
Lisaks tätoveeringud – mu praegu juurde tehtud tätokad maksid kokku 420€, u 200-400 läheb sleeve\’i lõpetamiseks veel. Ma tahaks hiiirrrrmsasti peale seda veel tätokaid, aga ma pole rahast tehtud, nii et veidi pean koguma ja siis võtan ette kas teise sleeve\’i või lasen jalgadele midagi teha, ei tea veel. Ideid on nii palju, vaba ruumi on nii palju, aga neid tuhandeid eurosid vaba raha pole sinna praegu panna.. 😀
Reaalselt, kui ma ostaks endale kõik riided, millele ma silma olen peale pannud + teeks soovitud tätokad, läheks mul selle peale mingi 10 tuhhi vabalt. help me im poor 
Medusa, traguse ja industrialiga olen ma ka megaarahul, nüüd mõtlen, et peaks endale ninarõnga laskma teha, see näeks medusaga koos päris lahe välja. 
Ja juuuuuuuuksed… ma hiiirmsasti tahaks nendega miskit põnevat teha ja nad ära värvida, aga ma ei tea, mis värvi.. Tahaks vb otsad roheliseks teha, sest ma üleni blondeerida ei julge, aga otsad julgeks blondeerida ja värvida küll. Või üleni mustaks mingi poolpüsivärviga? Ma ei teaaa, nii raske otsus noh… võite oma soovitusi anda :]
Ühtlasi tahaks tervitada kõiki oma toredaid lugejaid, kes andsid nippe suunurga parandamiseks – see on nüüd terve! Mul oli reaalselt mingi pool cm lai ja pool cm sügav haav sinna tekkinud, lihtsalt konkreetselt auk, jõkk. Bepanthen +, foolhape ja b vitamiinide kompleksiga sain nädalaga täiesti korda, woop. 

6 thoughts on “Mida ma kannan? Pilte mu alternatiivsematest outfitidest :]”

  1. Väga-väga lahe, et julged olla sina ise! See on ka nii tõsi, et kui saaks endale lubada riideid, mida tegelikult tahaks kanda, siis oleks mingi 10k võrra vaesem. 😀

    Like

  2. Heh, mul seisab siin mingi mitu suurt kastitäit gootistuffi sellest ajast, kui poodi pidasin… Aga kahjuks mitte Eestis! Muidu kutsuksin sind kohe üle vaatama, et kas tahaksid midagi endale…

    Like

  3. Sinu uuema stiiliga sobiks see split hair look. Täpselt keskelt pooleks, pool ühte värvi ja pool teist värvi. Näiteks lilla ja loomulik toon või misiganes südamelähedane tundub. Saad vaheldumisi kanda ühte ja teist juuksevärvi vastavalt tujule, sest piltidelt tunduvad su juuksed hästi paksud. Näeks väga effektne välja. Hästi palju on tavakasutajatele kätte saadavaid profivärve, 3%-6% vesinik ja värv ning ei pea isegi kahjustuse pärast muretsema. Pika peale kulub välja ka nagu värvilised toonid ikka. Lihtsalt hakkas fantaasia tööle kui mõtlesin mida ise selliste juustega teeksin 😃

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s